MENU

Якщо США не будуть забороняти: експерт розповів, які цілі в РФ можна знищити ракетами ATACMS

867 0

Якщо США не будуть забороняти: експерт розповів, які цілі в РФ можна знищити ракетами ATACMS

Військовий експерт розповів, по яких цілях можна буде завдавати ударів ATACMS на території РФ.

Військовий експерт Defense Express Іван Киричевський в ефірі "1+1" у рамках телемарафону прокоментував ухвалення Сенатом США законопроєкту про допомогу Україні. За його словами, якщо пакет допомоги передбачатиме поставки Україні ракет ATACMS – їх можна буде використати для знищення пускових установок на території Росії, які б’ють по Харкову, а також для ударів по Кримському мосту, повідомляє UAINFO.org з посиланням на ТСН.  

Експерт каже, що партнери України навіть можуть зняти політичну заборону на удари їхніми ракетами по території РФ.

Читайте також: Експерт розповів, скільки ракет ATACMS потрібно для повного "вимкнення" російської ППО в Криму

"Якщо буде знята політична заборона на застосування ракет ATACMS для ударів по території Росії, то тоді мають бути удари по пускових установках, які загрожують Харкову, бо знищувати балістику лише засобами ППО – це безперспективно", - наголосив Киричевський. 

Експерт каже, що ракети ATACMS можуть замінити радянські ракети "Точка У", яких Україна, до повномасштабного вторгнення, мала 700 одиниць, проте вже кілька місяців не фіксується їх наявність.

"Ракета ATACMS як потужніша має замістити нішу "Точки У" і в першу чергу просадити наступальний потенціал армії РФ. Але якщо їх раптом вистачить на Кримський міст, то ніхто проти не буде. Тим більше, що нещодавній удар по Джанкою довів, що здавалося б найкращі російські системи С-400 ATACMS збивати не здатні, хоч росіяни декларували зворотнє", - зауважив Киричевський.

Читайте також: Україна може виграти війну вже у 2024 році: експерт назвав, що для цього потрібно

Щодо термінів надходження пакета допомоги від США, Киричевський каже, що може бути як оптимістичний, так і песимістичний сценарії.

"Не можна виключати, що американці знову для себе неочікувано відкриють, що техніка на їх базах в значно в гіршому стані, ніж на паперах. Але можна піти й по більш оптимістичному варіанту, що в цьому випадку все залежатиме скоріше від того, наскільки швидко цю техніку повантажать на залізничні платформи, як швидко впораються європейські залізниці та відповідно транспорт на нашому кордоні", - резюмував Іван Киричевський.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини