MENU

Три астероїди підлетять до Землі на близьку відстань: наскільки це небезпечно

137 0

Три астероїди підлетять до Землі на близьку відстань: наскільки це небезпечно

Один з них під час зближення із Землею перебуватиме ближче, ніж Місяць.

Як пише Space, у вівторок, 7 травня, у другій половині дня, згідно з прогнозами NASA, до нашої планети підлетять на близьку відстань два астероїди розміром з автобус. Ще один камінь пронесеться повз Землю в середу, 8 травня. Хоча камені перебуватимуть відносно недалеко від нашої планети, учені кажуть, що переживати щодо цього не варто, адже вони точно не вріжуться в Землю, інформує UAINFO.org з посиланням на "Фокус".

Читайте також: Телескоп NASA виявив загадкову "планету-блудько"

Цього тижня одразу три астероїди здійснять близький проліт повз Землю. Перший астероїд має назву 2024 JF, його ширина становить 7 метрів, і він перебуватиме на відстані 475 тисяч км від Землі. Другий астероїд називається 2024 JR1, його ширина становить 10 метрів, і він летітиме на відстані 296 тисяч км від Землі. Обидва астероїди здійснюють зближення із Землею у вівторок, 7 травня, у другій половині дня.

Другий космічний камінь було виявлено лише кілька днів тому, і під час зближення із Землею він перебуватиме ближче, ніж Місяць.

У середу, 8 травня, ще один астероїд, який отримав назву 2024 JD, завширшки приблизно 18 метрів, наблизиться до нашої планети на відстань приблизно 278 тисяч км лише через тиждень після його відкриття.

Читайте також: Учені розповіли, що буде, коли Сонце помре

У Лабораторії реактивного руху NASA займаються відстеженням навколоземних астероїдів і відкриттям нових космічних каменів, що можуть становити небезпеку для Землі, адже їхні орбіти розташовані на відстані 7,5 млн км від нашої планети. Це майже у 20 разів більше, ніж відстань до Місяця.

Лише цього року астрономи виявили 40 нових астероїдів, орбіти яких розташовані ближче, ніж розташований супутник Землі. Узагалі в NASA вже відомо про 35 000 астероїдів, які постійно зближуються із Землею, але лише деякі з них становлять потенційну загрозу.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини